OGF

Forumcafé Het succes van innovaties

Op 25 september vond in de Social Impact Factory in Utrecht het tweede Forumcafé plaats. Dit evenement, georganiseerd vanuit de Ambassadors of Change, had Het succes van innovaties als thema.
Veranderingen in de bouwsector zijn namelijk noodzakelijk, niet alleen klimaat- en maatschappelijke veranderingen, maar ook de grote opgave om objecten uit de jaren ’60 en ’70 te verduurzamen of te vervangen. Dit vraagt om proces- en productinnovaties. Het blijkt in de praktijk echter lastig om innovaties, geleerde lessen en geboekte resultaten te implementeren in organisaties.
Om hiervoor een stap in de goede richting te doen, was het tijdens het Forumcafé na een inspirerende opening mogelijk om in twee rondes aan verschillende tafels aan te schuiven waar in ontspannen sfeer met elkaar ervaringen, knelpunten en goede voorbeelden gedeeld konden worden. Het resultaat was een leerzame en inspirerende middag.

Het verslag van het Forumcafé kunt u hier lezen. Ook in 2019 zullen de Ambassadors of Change Forumcafés organiseren, welke tijdig zullen worden aangekondigd op deze website.

Labels:

   

Contact

Opdrachtgeversforum in de bouw
P.a. TU Delft / Faculteit
Bouwkunde / kamer 01.W.700
P.O. Box 5043
2600 GA Delft
T: +31 (0)15 278 1424
E: info@opdrachtgeversforum.nl

Over ons

Het Opdrachtgeversforum in de bouw is een kring van (semi) publieke opdrachtgevers die ervaringen uitwisselen, kennis delen en ontwikkelen en ideeën over nieuwe thema’s in de bouw en infrastructuur initiëren.